Zošit vďačnosti - každý deň je dôvodom byť vďačný

Zošit vďačnosti - pomôž nám vydať jedinečný diár, ktorý má moc „nakopnúť” tvoj rast. Neobyčajný diár, ktorý okrem písania vďačností, ťa bude inšpirovať aj Suverenovými výrokmi. Koľko šťastia znesieš vo svojom živote?

 • Zadná strana obálky s popisom

 • Návrh obsahovej časti zošitu

741 Kč
vybráno z 79 174 Kč

0%

0% splněno

2 lidé přispěli

Komunita, Vzdělávání

Zobrazit všechny odměny

„Vďačnosť je vakcína aj protijed. Je to brána k trvalému šťastiu."

Zmyslom Zošitu vďačnosti je rozšíriť aplikovanie vďačnosti v každodennom živote. Ľudia, ktorí sú vďační, sú šťastnejší a žijú radostný a naplnený život.

Určite poznáš niekoho vo svojom okolí, kto si denne zapisuje veci, udalostí, za ktoré je vďačný. Ako sa mu darí? Je podľa teba šťastnejší? Písanie vďačností je základný návyk úspešných ľudí. Je dokázané, že zapisovaním si minimálne 3 vďačností denne sa môže zvýšiť tvoj pocit šťastia až o 40%. Písaním vďačností sa človek zameriava na pozitívne aspekty v živote, a tým toho vytvára ešte viac. Možno si počul, že kam zameriavaš svoju pozornosť, tam to rastie. 

Ako sa to začalo?

Jednou z najlepších techník v osobnom rozvoji je písanie si vďačností. Tiež som to jedného dňa sám vyskúšal. Odvtedy sa to stalo mojím každodenným návykom. Nie je deň, kedy by som večer neotvoril (zatiaľ iba provizórny) zošit vďačnosti a nezapísal minimálne 3 vďačnosti, za ktoré som vďačný. Odteraz už nemusím/e písať vďačnosti do hocijakých zošitov, po papieroch a podobne. Práve pre to som sa rozhodol vydať diár, ktorý bude určený presne na to - Zošit vďačnosti.

Našiel som pre to najvýhodnejšiu a najlepšiu tlačiareň, v ktorej čakajú už len na spustenie tlače. Spojil som sa s úspešnými ľuďmi, oslovil som známeho umelca Suverena, ktorý svojimi uvedomelými výrokmi obohatil diár. Priprav sa na poriadnu dávku inšpirácie a motivácie zo Suveho tvorby!

Jediné, čo potrebujem sú financie na to, aby mohol vzniknúť tento projekt. A k tomu potrebujem práve teba!! Ak sa ti páči myšlienka a chceš si od nového roka písať vďačnosti do skutočného Zošitu vďačnosti, poď do toho so mnou a pomôž mi.

Čo je Zošit vďačnosti?

Je to jedinečný diár, do ktorého si budeš každý deň zapisovať veci, udalosti, situácie (dobré i menej dobré), za ktoré chceš byť vďačný. Nie je to klasický plánovač ani žiaden motivačný diár, ale nástroj pre tvoj lepší život.

Ako vyzerá Zošit vďačnosti? ...aneb záleží nám na prírode.

Jednotlivé strany zošitu sú vyrobené zo 100% recyklovaného EKO papiera, pretože nám záleží na prírode. Tiež sa môžeš podielať na záchrane prírody a životného prostredia tak, že podporíš tento projekt. Z každého predaja totiž venujeme určitú sumu na obnovu lesov a životného prostredia na Slovensku.

Spolu s vďačnosťami si budeš všímať a zapisovať denné synchronicity, ktoré môžu byť rozhodujúcimi v tvojom živote. Synchronicita je zdanie „zmysluplných náhod" v živote, ktoré sú nepravdepodobné, ironické a niekedy veľmi užitočné.

Bez teba to nedám!

Si ochotný investovať do svojho rozvoja 3 centy za deň? (Áno, len toľko, to je totiž suma, za ktorú budeš využívať zošit po celý rok.) Potom ti stačí už len vybrať si odmenu a prispieť na jeho realizáciu. Teraz je už len na tebe, či uzrie svetlo sveta.

Ak sa nám podarí vyzbierať určenú sumu, budem veľmi vďačný a vydám Zošit vďačnosti. Ak prekročíme sumu 5000€, k zošitu vďačnosti vznikne aj vlastná webová stránka. A keď projekt dosiahne viac ako 7000€, môžete sa tešiť na prekvapenie v budúcnosti...

Kto som?

Som mladý chalan, ktorý miluje život ako taký a neustále na sebe pracuje. Zujímam sa o osobný rast, rád tvorím a vytváram nové formy. Spájam sa s podobne naladenými ľuďmi (ako aj Suve), s ktorými chcem šíriť podobný odkaz, chrániť prírodu a pomôcť urobiť svet lepším miestom.

Ďakujem! Spolu to dokážeme!! Už teraz som vďačný za každý jeden príspevok...

Aktuality

10.10.2018 1. príspevok - má to zmysel

Ďakujem!  Ďakujem!!  Ďakujem!!! Projekt Zošit vďačnosti získal PRVÝ PRÍSPEVOK!! A to pre mňa znamená, že to má zmysel a hodnotu pre ľudí. Je teda na mieste vyjadriť vďačnosť. Som vďačný za historicky prvý príspevok na projekt Zošit vďačnosti a gratulujem prispievateľovi k jeho odmene, ktorú pevne…

Více

Odkazy projektu

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 0 Skvelý pocit

  Nechcete Zošit vďačnosti, ale radi by ste prispeli na jeho realizáciu?

  Možno práve vďaka vám bude možné ho vydať. A určite budete spomenutí vo vďačnosti autora.

  Doručení odměny: Do týdne

  76,62 Kč
  (3 €)
 • 100 z 100 Bambusové pero s hlbokou myšlienkou

  Zošit vďačnosti síce nechcete, ale radi by ste si písali (napríklad vďačnosti) bambusovým perom so základnou otázkou, od ktorej sa odvíja celý tvoj vesmír - Žiješ v priateľskom, či nepriateľskom?
  Máte ho mať! Vďačne vám ho pošleme.

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!
   

  Doručení odměny: Do měsíce

  127,70 Kč
  (5 €)
 • 50 z 50 Zošit vďačnosti pre najrýchlejších

  Prvých 50 najrýchlejších dostanú Zošit vďačnosti za špeciálnu cenu, ktorá sa už nebude opakovať!

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!

  Doručení odměny: Do měsíce

  306,48 Kč
  (12 €)
 • 99 z 100 Zošit vďačnosti - čerstvý výtlačok z tlačiarne

  Túžite sa vydať na cestu písania si vďačností?
  Skvelá voľba! Váš život naberie nových rozmerov.
  Viac šťastia, radosti, hojnosti a všetkého za čo ste vďační...

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!

  Doručení odměny: Do měsíce

  357,56 Kč
  (14 €)
 • 99 z 100 Zošit vďačnosti + bambusové pero ako darček

  Zošit vďačnosti za predpredajovú cenu, pred tým než pôjde do predaja?
  Získaj ho lacnejšie cez HitHit, navyše s originálnym bonusom - bambusové pero ako darček.

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!

  Doručení odměny: Do měsíce

  383,10 Kč
  (15 €)
 • 50 z 50 2x Zošit vďačnosti

  Si skalopevne rozhodnutý, že Zošit vďačnosti musíš mať a chceš ho dopriať aj svojmu kamošovi, súrodencovi, známemu, rodine,...?
  Zober hneď dva za lepšiu cenu a môžeš sa podeliť.
  Ten, komu ho dáš, ti bude určite vďačný. A pravdepodobne ťa spomenie vo svojom zošite.

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!

  Doručení odměny: Do měsíce

  715,12 Kč
  (28 €)
 • 50 z 50 2x Zošit vďačnosti s bambusovým perom

  K dvom diárom ti pribalíme aj originálne bambusové pero, aby si si mal s čím značiť vďačnosti.

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!

  Doručení odměny: Do měsíce

  740,66 Kč
  (29 €)
 • 10 z 10 Zošit vďačnosti a Suverenova kniha Premena

  Ako iste dobre vieš, v Zošite vďačnosti nájdeš tiež výroky z tvorby uvedomelého umelca Suverena, preto teraz si môžeš uchmatnúť k Zošitu vďačnosti aj jeho knihu Premena.

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  1 277,00 Kč
  (50 €)
 • 9 z 9 Chcem „nakopnúť” projekt

  Si stotožnený s myšlienkou projektu a chceš ho poriadne „nakopnúť”? Pomôž nám s realizáciou Zošitu vďačnosti a za odmenu získaš Zošit vďačnosti, knihu Premena s CD, originálne bambusové pero, a to najlepšie: budeš uvedený priamo v Zošite vďačnosti na hlavnej stránke. 

  POŠTOVNÉ NECHAJTE NA NÁS!

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  7 662,00 Kč
  (300 €)